Kanada vizesi başvurusu gerçekleştirilirken akla takılan en önemli sorulardan biriside şüphesiz vize başvurusunun ne kadar sürede çıkacağıdır.

“Kanada vizesi ne kadar sürede çıkar ?” sorusunun yanıtına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-vizesi-kac-gunde-cikar.html

Kanada Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkar ?

Aslına bakarsanız bu soruya net bir yanıt vermek maalesef mümkün değildir. Çünkü Kanada vizesinin sonuçlanma süresini etkileyen faktörler vardır. Başvurulan dönem, konsolosluğun yoğunluğu ve birçok faktör daha vize talebinin sonuçlanma süresini etkilemektedir.

Ancak “Kanada vizesi kaç günde çıkar ?” sorusuna ortalama bir yanı vermek gerekirse; 2-5 hafta aralığında sonuçlanacağını söyleyebiliriz.

kanada dil okulları

Kanada Vizesi Almak Zor Mu ?

İnternetten, çevreden ve birçok mecradan daha Kanada vizesi almanın zor olduğuna dair söylentilere şahit olabilirsiniz.  Ancak Kanada vizesi almanın zor olduğuna dair duyacağınız birçok şeyin dedikodudan öteye gitmediğini belirtmek isteriz.

Olumlu yanıt almanın en önemli adımı eksiksiz ve hatasız başvuru gerçekleştirmek, Kanda devletinin belirttiği özelliklerde başvuru yapılması gerekir.  Bu şartlar altında Kanada vizesi almak işten bile değil.

Kanada Kültür Merkeziuzman kadrosu ve alanında uzman danışmanlarla birlikte Kanada vizesi başvurularını eksiksiz ve hatasız olarak gerçekleştirme, konsolosluğun istediği düzende sunmaktadır.

Kanada vize başvurunuzu, Kanada Kültür Merkezi ile kolaylıkla gerçekleştirin.

Kanada Vizesi Ücreti Ne Kadar ?

Harç bedelleri gerçekleştirilecek vize kategorisine göre değişiklik göstermektedir. 2017 yılından önce vize harç bedelleri bankalar üzerinden gerçekleştirilirken; 2017 yılından sonra ödemeler dijital ortamdan gerçekleştirilmektedir.

Özellikle Kanada öğrenci vizesi ücreti karıştırılmaktadır. Altı ay ve 6 aydan daha uzun süreli programlarda Kanada öğrenci vizesi almaya hak kazanmaktadır.

Kanada Turist Vizesi Ücreti: 100 CAD üzerinden ücretlendirilmektedir.

Kanada Öğrenci Vizesi Ücreti: 150 CAD üzerinden ücretlendirilmektedir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir