Kanada Master fiyatları öğrencilerin en çok merak ettiği sorular arasında yer almaktadır. Sunulan ekonomik eğitim imkanları ve eğitim esnasında/sonrasında tanınan haklarla birlikte eşsiz bir fırsat sunmaktadır.

Kanada master fiyatlarının, Türkiye’de yapacağınız master ücretlerine oldukça yakın olduğunu belirtmek isterim.

Eğitim süresince yarım zamanlı, eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma izni ve göçmenlik hakkı tanıyor olmasıda Kanada Master programlarını bu denli popüler yapmıştır.

Master fiyatlarını etkileyen bir çok faktör vardır: Tezli/Tezsiz master, eğitim almak istediğiniz program ve üniversite gibi birçok farklı faktör daha Kanada master fiyatlarını etkileyen önemli faktörler arasında yer almaktadır.

Kanada Master Fiyatları

Kanada master fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Katılım sağlayacağınız eğitim programı, eğitim programının süresi gibi birçok faktör daha Kanada master fiyatlarını etkilemektedir.

Kanada Tezsiz Master Programları Ücretleri

Fiyatlar ortalama 14.000 Kanada Dolarıyla , 22.000 Kanada Doları arasındadır. Sosyal bilimler bölümleri daha uygunken , Mühendislik , Grafik Tasarım , 3 D tasarlama  gibi programların fiyatları biraz daha yüksektir. Kanada master ücretleri , gördüğünüz gibi çok daha ekonomiktir.

Kanada Tezli Master Programları Ücretleri

Fiyatları ortalama olarak : 28.000 Kanada Dolarıyla , 44.000 Kanada Doları arasındadır. Eğitim alırken , çalışma izniniz olacağı için geçiminizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Kanada Master Sonrası Göçmenlik Programı Hakkında Bilgileri İsmail İNCE arıyor. 

 Kanada Master Programlarına Katılım Şartları Nelerdir ?  (2019)

Kanada Master programlarına katılmak için IELTS veya TOEFL haricinde herhangi bir sınava girmenize gerek yoktur.  Öğrenciler okullar tarafından kabul edilmektedir.

Kanada Tezsiz Master programlarına katılım, tezsiz programlara nazaran daha kolaydır.

Kanada Tezsiz Master Katılım Şartları

  • Gerekli İngilizce veya Fransızca yeterliliği (İngilizce İçin: IELTS veya TOEFL) (Fransızca İçin: DELF)
  • Mezun olduğunuz üniversitenin diploma puanı (Transkriptiniz istenmektedir.)

Kanada Tezli Master Katılım Şartları

  • Okulların , sizden istedikleri ilk şart yeterli İngilizce ve Fransızca dil bilgisidir.
  •  Kayıt tarihlerinde başvuru işlemleri gerçekleştirmelidir. Sizden istenilen evraklar tamamlanmalı , gerektiği tarihte okullara teslim edilmelidir. Merkezimiz üzerinden alacağınız danışmanlık hizmeti sayesinde bu işlemleri sizler adına gerçekleştiriyoruz.
  • Öğrencinin lisans mezunu yada son sınıf öğrencisi olması ve en düşük 3.00 ortalamasına sahip olması. Bununla ilgili olarak merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıdaki Bilgi Formunu ŞİMDİ DOLDURun; Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir