Kanada yüksek lisans başvurularında öğrencilere sunduğu en önemli avantajlardan biriside eğitim alırken çalışma hakkı, ardından göçmenlik hakkı tanımasıdır.

Bunların yanı sıra Kanada yüksek lisans ücretlerinin oldukça ekonomik olması’da eğitim programlarında kişilere birçok avantaj tanımaktadır.

Kanada yüksek lisans başvurularınızı Kanada Kültür Merkezi ile GÜVENLE YAPabilirsiniz. 0212 252 90 35-36 veya https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-yuksek-lisans-ucretleri.html adresinden iletişime geçebilirsiniz. 

Kanada Yüksek Lisans Ücretleri Ne Kadar

Yüksek lisans programları ikiye ayrılmaktadır. Tezli ve tezsiz olarak iki farklı kategoride incelememiz mümkündür. Her iki eğitim programının ücretini etkileyen önemli faktörler arasında yer almaktadır.

Kanada’da eğitim ve yaşam standartları yüksek midir ?

Kanada Tezli Yüksek Lisans Ücretleri

İki senelik eğitim programlarıdır. Tezsiz yüksek lisansın aksine; Diploma puanınız ve eğitim yaşamındaki başarılarınız dikkate alınmaktadır. Şartları öğrenmek için merkezimizle muhakkak iletişime geçiniz.

Eğitim programları 22.000 CAD ile 44.000 CAD arasında katılacağınız eğitim programına göre değişiklik göstermektedir. Katılacağınız okul ve eğitim programı eğitim ücretini etkilemektedir.

Kanada Tezsiz Yüksek Lisans Ücretleri

Bir senelik eğitim programlarıdır. Fiyatları etkileyen birçok faktör vardır. Hangi bölümde eğitim alacağınız ve katılacağınız eğitim programı ücreti etkileyen en önemli faktördür.

Ortalama olarak bir yıllık eğitim programının ücreti; 14.000 CAD – 22.000 CAD arasında değişiklik göstermektedir.  Net bilgi sahibi olmak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir