Kanada turist vizesi başvurusu gerçekleştirilirken adımların doğru ve eksiksiz atılması gerekmektedir. Bu durum tüm vize sürecini etkileyen en önemli faktörler arasında yer almaktadır.

Sanılanın aksine doğru yöntemlerle başvuru işlemi gerçekleştirildiği sürece Kanada turist vizesi almak sanıldığı kadar zor değildir.

Profesyonel danışmanlarla gerçekleştirilen başvurularla sürece bir adım önde başlayabilirsiniz; Kanada Kültür Merkezi, tüm vize başvurularınızı profesyonel danışmanlarla ve Kanada devletinin istediği standartlarda gerçekleştirmektedir.

Kanada turist vizesi başvurusu hakkında bilgi almak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-vizesi.html

Kanada vizesi almanın yollarını İsmail İNCE anlatıyor.

Kanada Turist Vizesi

Kanada vizesi  başvurusu yapmak deneyim gerektirir. Bilinenin aksine birçok bürokratik süreç ve evrak listesi Kanada vizesi başvurusu yaparken karşımıza çıkmaktadır.

Özellikle Kanada vizesi başvuru formu tüm sürecin temelini oluşturmaktadır. Kanada Konsolosluğu yüz yüze görüşme gerçekleştirmez. Bunun yerine hazırlanan başvuru formunu göz önünde bulundurarak değerlendirme gerçekleştirir. Bu yüzden Kanada vizesi başvurusu yapılırken formun ve gerekli evrakların eksiksiz hazırlanması gerekir.

Kanada Turist Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Kısa veya dönemsel ziyaretlerimizde ihtiyaç duyacağımız Kanada turist vizesi hakkında aklımızda birçok soru işareti bulunmaktadır. Özellikle vize başvurularının sonuçlanma süresi ve başvurusu prosedürü gibi birçok farklı soru daha Kanada turist vizesi başvurusu gerçekleştirecek kişinin kafasını kurcalayan sorular arasında yer almaktadır.

Aşağıda başlıklar altında bu sorulara yanıt verilmiştir.

Kanada Ziyaretçi Vizesi Başvurusu İle Kanada Turist Vizesi Arasında Fark Var Mı ?

Kanada ziyaretçi vizesi ile Kanada turist vizesi aynıdır. Aralarında herhangi bir fark yoktur. Turist olacak veya kısa süreli seyahat gerçekleştirecek kişilerin Kanada ziyaretçi vizesi başvurusu gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Gerçekleştirecek vize başvurularında adımların dikkatli atılması gerekmektedir. Özellikle Kanada turist vizesi başvuru formu ve Kanada vizesi için gerekli evrakların eksiksiz hazırlanmış olmalıdır.

Kanada Konsolosluğu yüz yüze görüşme gerçekleştirmez. Bunun yerine doldurulan Kanada vizesi başvuru formu ve gerekli evrakları göz önünde bulundurarak vize taleplerinize yanıt vermektedir.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir