Kanada üzerinden farklı ülkelere seyahat edecekseniz; Muhakkak Kanada transit vize sahibi olmanız gerekmektedir. Kanada transit vize süreci sanılanın aksine çok zor ve yorucu değildir. Kanada Kültür Merkezi olarak 10 yılı aşkın tecrübemiz ve deneyimimizle vize başvurularınızı güvenle gerçekleştiriyoruz.

Transit vize başvuruları sadece havayolu ile seyahat edecek kişiler için geçerlidir. Karayolu ya da deniz ile geçecek kişiler için geçerli değildir!

Kanada Transit Vizesi Nasıl Alınır ?

Kanada transit vize başvurusu ancak konsolosluğa müracaat edilerek alınabilir. Bunun için izlenmesi gereken prosedürler vardır.

  • Kanada transit vizesi başvuru formunun doldurulması,
  • Gerekli evrakların hazırlanması,
  • Seyahat amacınızı belirten dilekçe,
  • Satın alınmış uçak bileti,
  • Gerekli evrakların eksiksiz olarak hazırlanması,

Doğru ve alanında uzman kişilerce gerçekleştirilen başvurularda Kanada transit vizesi almak oldukça kolaydır. Süreç içerisinde seyahat amacı, tarihler ve gerekli bilgilerin eksiksiz olarak Kanada Konsolosluğuna sunulması gerekir. Kanada konsolosluğa yüz yüze görüşme gerçekleştirmez. Bunun yerine Kanada transit vizesi başvuru formu ve gerekli evrakları değerlendirerek sonuçlandırmaktadır.

Başvurusu süresi ve sonuçlanma zamanı göz önünde bulundurulduğunda en az 3 hafta öncesinden başvuru yapmanızı tavsiye ediyoruz. Havalimanını değil: Kara veya deniz yolunu tercih edecek ise transit vize yeterli olmayacaktır. Kanada turist vizesi bir başka adıyla Kanada ziyaretçi vizesi başvurusu gerçekleştirilmelidir.

Vize başvurularınızı Kanada Kültür Merkezinin alanında uzman danışmanlarıyla birlikte güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Kanada Kültür Merkezi, Kanada vizesi başvurularınızı alanında uzman danışmanlarıyla birlikte güvenle gerçekleştirmektedir.

Kanada transit vizesi kaç günde çıkar ya da vize ücreti hakkında bilgi almak için: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-transit-vize-evraklari/

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir