Kanada’da lise veya farklı bir eğitim programlarına katılan öğrencilere oldukça zengin eğitim programı sunmaktadır.  Kanada okullarının Türkiye’deki özel eğitim ücretlerle yakın fiyatlarla eğitim imkanı sunmaktadır.

Kanada’da eğitim almanın avantajları ve sunduğu fırsatlarla katılım sağlayabilirsiniz. Kanada Kültür Merkezi ile Kanada okullarına başvurunuzu güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Kültür Merkezi, Kanada’da eğitim almak isteyen öğrencilere danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Kanada Kültür Merkezi ile Kanada okullarına başvurunuzu güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynak: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-okullari-fiyatlari-kanadada-lise-egitimi.html

Kanada Okulları Hakkında Bilgi

Kanada’da lise eğitimi ücretleri oldukça merak edilmektedir. Hatta göz korkutmaktadır. Ancak Kanada okulları fiyatları sanılanın aksine birçok ülkeye, hatta Türkiye’deki özel okullarla oldukça yakındır.

Kanada eğitim sistemi tüm dünyada kendini kanıtlamıştır. Tüm dünyada büyük saygınlığa sahip olan Kanada lise eğitim programlarına katılan öğrenciler ilerleyen süreçte büyük avantajlar beklemektedir. Devam etmek istediği Kanada okulları, özellikle üniversite ve kolej kabullerinde kolaylık sağlamaktadır.

Özellikle Kanada’da sınavsız lise eğitimi sunuyor olması en büyük avantajdır. Öğrenciler hem Kanada devlet liselerine hemde özel liselere kayıt olurken sınavsız lise eğitimine kayıt olabilirsiniz.

 “Kanada liselerine kaçıncı sınıfta geçiş yapılabilir ?” sorusunu İsmail İNCE yanıtlıyor.

Oldukça cüzzi yıllık ücretlerle öğrencilerin Kanada’da lise eğitimi alabilir. Kanada okulları fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Hangi eyalette, şehirde eğitim alınacağı veya okulun kategorisi gibi birçok farklı seçenek eğitim ücretlerini etkilemektedir.

Kanada’nın En Seçkin Okullarının Katılımıyla:

30-31 MayısTarihlerinde Kanada Eğitim Günleri Başlıyor!

Kanada’yı Bir Bilene Sor: Hayallerin Gerçek Olsun

Özel İndirimler Ve Fırsatlardan Yararlanmak İçin:

Buraya Tıklayın

YA DA

Bilgi Formunu Şimdi Doldurun

 Kanada Okulları Fiyatları Ne Kadar ?

Okul fiyatlarını etkileyen birçok faktör olduğunu belirtmiştik. Kanada okulları fiyatları genellikle 8500 CAD ile 12.000 CAD arasındadır. Ancak bu ücretler ortalamadır. Kanada liselerinde aradığınız bütçeye göre birçok lise mevcuttur.

Kanada Liselerine Başvurunuzu Bize Danışmadan Gerçekleştirmeyin!

Kanada okulları öğrencilere birçok avantaj sunmaktadır.

Buraya Tıklayarak Bilgi Formunu Doldururun; Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime  Geçsin.

“Kanada liseleri ücretli mi ?” sorusunu İsmail İNCE yanıtladı. 

Kanada Liseleri Ücretleri

Fiyatları daha detaylı görmek için ; Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın.

Fiyatları daha detaylı görmek için ; Lütfen Resmin Üzerine Tıklayın.

  • Havalimanı karşılaması yılda bir defa verilmektedir. Aynı zamanda üniforma , aktivitelere katılım ücretleri yılda bir defaya mahsustur. Türkiye’deki özel eğitime yakın ücretlerle Kanada okulların eğitim alma fırsatına sahipsiniz.
  • Ücretler hakkında en net bilgi ; Kanada Kültür Merkezi tarafından verilmektedir. Bu yüzden Kanada Kültür Merkeziyle iletişime geçmelisiniz.

Kanada Liseleri Kabul Şartları Nelerdir ?

Kanada okullarına kabul işlemleri sınavsızdır. Kanada liseleri kabul şartları ve sunduğu imkanlardan dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Peki, Kanada lise kabul şartları nelerdir ?

  • Türkiye’de 8. Sınıf öğrencisi olmak
  • Genel not ortalamalarının 70 ve üzeri (100 üzerinden) olması,
  • İngilizce yeterliliği (İngilizce seviyesi düşük olan öğrenciler için hazırlık programları vardır)
  • Okulların ek kabul şartları varsa bu koşulları yerine getirmeniz gerekmektedir.

Aşağıdaki Bilgi Formunu Şimdi Doldurun: Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

 
 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir